CONCERT INFO |
THE TWISTERS (Can) FRIDAY, OCTOBER 09 - KID'S RHYTHM 'N' BLUES KAFFEE ANTWERPEN website reporter: Freddie |
ARTIST INFO |
CONCERT REVIEW |
Hun 'act de precense' in België is maar beperkt voor deze tour en daarom haasten we ons maar richting Kid's Rhythm 'n' Blues Kaffee op de markt van 'Entwerpen'. Het is me een raadsel dat deze band met frontman Brandon Isaak (broer van...) niet meer optredens heeft want deze mannen zijn echt een wervelende sensatie en hun nieuwe cd 'Come Out Swingin'' is zelfs nog beter als hun vorige 'After The Storm' waarop ze u een mix van blues, jumpblues, rockabilly en regelrechte swing brengen! De 'Kid' heeft de jeuste neus en boekte ze daardoor maar onmiddelijk. Antwerpen…grote stad…veel leven…weinig parking, of is het vanavond juist die avond dat iedereen er wil zijn. Na een paar straten te hebben afgeschuimd besluit ik maar dieper het centrum in te rijden en in een betaalparking te parkeren. Het late aanvangsuur (23.00h) is uiteraard geschikt voor de Antwerpenaren die een feestje willen bouwen maar voor concertgangers gaat dit uiteraard samen om laat of zeg maar vroeg thuis te komen. Natuurlijk kan je er niet om beginnen klagen zeker niet omdat voor diegene de Twisters willen zien en horen de inkom gratis is. Lambert en zijn madam van BTTR hadden het slimmer bekeken en maakte er een weekendje van met een overnachting in ’t stad.
The Twisters waren er klaar voor en zo ook een jonge deerne die onmiddellijk haar geschelschap de dansvloer op trok en daar niet meer zou van verdwijnen. Uiteraard komen deze Canadese rootsband naar hier overgewaaid om hun nieuw album ‘Come Out Swingin’’ te promoten en met het rockabilly getinte ‘Dog House’ gaan het dansende koppeltje al aardig uit de bol. Een volledig CD voorstelling zou het zeker niet worden want ook van hun uitstekende ‘After The Storm’ uit 2006 brachten ze o.a. ook ‘Button Up’.
Hun afsluiter van set 1 werd meteen een standaard in de swing & jumpblues en met ‘Gee I Wish’ zullen de aanwezigen ook wel gedacht hebben van ‘Gee I Wish this night would’nt have to end… Op het einde van deze tour is er een jamsessie met The Twisters bedacht hier bij de Kid maar dat zou er vanavond al aan komen. Alex Rossi, tegenwoordig een resident op de grote markt te Antwerpen kwam binnen waaien in set 2 en speelde een aardig deuntje mee op zijn smoelschuif. 'Living in The City' is een nieuwe song van de Twisters en zo te horen hebben ze al materiaal genoeg om de opvolger van 'Come Out Swingin' in te gaan blikken. Het Belgische deel van 'The Electrophonics', namelijk saxofoonspeler André De Laat was ondertussen ook een 'bolleke' komen nuttigen en besloot dan maar mee te doen wat het optreden een extra impuls meegaf en we meer konden genieten van de nummers zoals ze op de cd zijn gebrand. The Twisters , een keigoede band waar ze in Canada voor stormlopen, wanneer hier?
|